Galaxy Book2 360 NP734QEDKA2IN13.3" 12th Gen core i5 16 GB 512 GB Win 11 Pro DARK GRAY 2 in 1
Samsung Galaxy Buds Pro | 99% Noise Cancellation, Wireless Charging, 28 Hours Playtime
- Processor: 12th Generation Intel EVOTM Core i5-1235U Processor(1.3 GHz up to 4.4 GHz, 12 MB L3 Cache) | Memory: 16 GB LPDDR4x Memory (On BD 16 GB) | Storage: 512 GB NVMe SSD
- Display: 13.3 inch (33.7 cm), FHD AMOLED Display (1920 x 1080) | Touchscreen | Intel Iris Xe Graphics | Design: Aluminum body with 12.9mm thinness and 1.6kg
- Ports: 1 HDMI, 1 Thunderbolt 4, 1 USB Type-C, 1 USB3.2, MicroSD Multi-media Card Reader, 1 Headphone out/Mic-in Combo, | Without CD-drive | Battery = 61.1 Wh, 65 W USB Type-C Adapter